Contactinformatie

STGV IJsclub Voorschoten
Postbus 46
2250 AA Voorschoten
 
Bezoekadres:
Clubgebouw en Landijsbaan IJsclub Voorschoten
Anthoni van Leeuwenhoekkade 38
2251 JS Voorschoten
071-5616400
(NB dit is het telefoonnummer van het clubhuis - alleen als de ijsbaan 's winters open is zijn er mensen die kunnen opnemen)
 
 
Contactpersonen
Voorzitter Rob Hemmes voorzitter@stgv.nl
Bestuur Alle leden van het bestuur bestuur@stgv.nl
Secretaris Martha Brouwer ijsclubvoorschoten@stgv.nl
Penningmeester Ilse den Heijer penningmeester@stgv.nl
Ledenadministratie Rob Lith ledenadministratie@stgv.nl
Ledenadministratie landijsbaan Henk Boxman ledenadministratielandijsbaan@stgv.nl
Technische commissie Alle leden van de TC technischecommissie@stgv.nl
Wedstrijden Leiden Edwin en Pim Jonk wedstrijdenleiden@stgv.nl
Wedstrijden Uithof Wim Qualm wedstrijdenuithof@stgv.nl
Fietsen jeugd Jaap Kroes jkroes2@gmail.com
Fietsen volwassenen (diversen) fietsen@stgv.nl
Evenementen Evenementencommissie evenementen@stgv.nl
Website Freek Bomhof webmaster@stgv.nl
Landijsbaan Adri Hendriks landijsbaan@stgv.nl
Clubkleding Ken Ainsworth clubkleding@stgv.nl
Clubgebouw verhuur Nico van der Geest clubhuis@stgv.nl / 06-1142 0629
Vertrouwenspersoon Annet Jonk vertrouwenspersoon@stgv.nl / 06 520 98 697 of 071 579 01 21.
Clubinfo overzicht