Uitslagen Cluster competitie 16 november 2019

Hieronder de uitslagen van de clustercompetitiewedstrijden van 16 november 2019

 

 

Clustercompetitie 2019-2020 16 november                
                 
Start wedstrijd 07:00                
                 
Afstand 1   Junioren            
    2 Ronden            
Rit Kleur Naam M/V Klasse   PR Tijd  
1 W Tygo Zwinkels M Jun C IJVL 42,28 43,51  
  R Ryan de Boer V Jun C Zoeterwoude 48,56 46,56 PR
                 
2 G Yara vd Kop V Jun C IJVL 45,51 42,38 PR
  B Julia Vonk V Jun C IJVL 46,60 47,72  
                 
3 W Yun de Kruijff V Jun C Zoeterwoude 40,42 42,77  
  R Luuk Jonker M Jun C Zoeterwoude 42,83 41,34 PR
                 
4 G Valerie Aarts V Jun C IJVL 37,08 38,01  
  B Pol Kruidering M Jun C Zoeterwoude 38,85 39,65  
                 
                 
Afstand 1   Pupillen            
    1 ronde            
Rit Kleur Naam M/V Klasse Club PR Tijd  
5 W Sem Hilgersom M Pupil Zoeterwoude 29,45 30,46  
  R Marit Vreeburg V Pupil Zoeterwoude 31,84 33,22  
                 
6 G Dirk Straathof M Pupil Zoeterwoude 25,06 26,06  
  B Claire Vermeulen V Pupil Zoeterwoude 26,48 26,07 PR
                 
7 W Emil Klijn M Pupil IJVL 24,12 WDR  
  R Floris Aleman M Pupil IJVL 24,24 24,95  
                 
8 G Julie van Santen V Pupil Stompwijk 21,77 22,73  
  B Jelle Kokkedee M Pupil IJVL 22,22 22,51  
                 
                 
Afstand 2   Junioren            
    4 Ronden            
Rit Kleur Naam M/V Klasse Club PR Tijd  
9 W Tygo Zwinkels M Jun C IJVL 1.19,27 1.31,14  
  R Ryan de Boer M Jun C Zoeterwoude   1.32,28  
                 
10 G Yara vd Kop V Jun C IJVL   1.32,27  
  B Julia Vonk V Jun C IJVL   1.36,27  
                 
11 W Yun de Kruijff V Jun C Zoeterwoude   1.25,66  
  R Luuk Jonker M Jun C Zoeterwoude   1.22,40  
                 
12 G Valerie Aarts V Jun C IJVL   1.14,03  
  B Pol Kruidering M Jun C Zoeterwoude   1.19,48  
                 
                 
Afstand 2   Pupillen            
    2 ronden            
Rit Kleur Naam M/V Klasse Club PR Tijd  
13 W Sem Hilgersom M Pupil Zoeterwoude 58,77 59,42  
  R Marit Vreeburg V Pupil Zoeterwoude 1.01,64 1.03,32  
                 
14 G Dirk Straathof M Pupil Zoeterwoude 49,67 51,26  
  B Claire Vermeulen V Pupil Zoeterwoude 50,04 48,94 PR
                 
15 W Floris Aleman M Pupil IJVL 45,65 47,24  
  R Emil Klijn M Pupil IJVL 45,86 WDR  
                 
16 G Julie van Santen V Pupil Stompwijk 39,40 41,10  
  B Jelle Kokkedee M Pupil IJVL 41,76 45,32  
                 
                 
Afstand 1   Welpen, mini's, benjamins            
    1 ronde            
Rit Kleur Naam M/V Klasse   PR Tijd  
17 W Nieke de Louwere V Welp IJVL   32,96  
  R Tom de Louwere M Welp IJVL   32.61 VAL
  G Finn van Marwijk M Welp Stompwijk   51,46  
                 
18 W Noor Lausberg V Welp Zoeterwoude   48,50  
  R Boris Riksma M Welp STGV   37,96  
  G Lucas Gobel M Welp IJVL   33,87  
                 
19 W Sander van Daalen M Welp Zoeterwoude 34,93 33,77 PR
  R Gijs Veelenturf M Welp STGV 36,25 32,44 PR
  G Esmeralda Baljet V Welp IJVL 42,93 35,77 PR
                 
20 W Sil van Doorn M Welp STGV 32,87 DNS  
  R Alize Leemans V Welp STGV 33,96 33,87 PR
                 
21 W Jannik Ris M Welp Zoeterwoude 30,77 28,82 PR
  R Femke Bakker V Welp STGV 30,96 28,98 PR
                 
22 G Manu Lopez M Welp IJVL 29,38 28,64 PR
  B Ivan van Rijn M Welp Stompwijk 30,37 29,20 PR
                 
23 W Luuk van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 28,53 26,25 PR
  R Renske Ansink V Welp IJVL 29,66 27,99 PR
                 
24 G Stijn van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 27,92 29,85  
  B Anne Spruijt V Welp Stompwijk 28,45 27,97 PR
                 
25 W Joep van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 25,88 25,73 PR
  R Jelle Wisman M Welp STGV 26,49 26,41 PR
                 
26 G Dorian Hogan M Welp IJVL 25,47 25,40 PR
  B Maureen Soonius V Welp Stompwijk 25,59 25,31 PR
                 
27 W Emily Wesselingh M Mini Zoeterwoude   DNS  
  R Thomas Vurens M Mini Zoeterwoude   1.00,30  
  G Kazuki Leemburg M Mini IJVL   32,22  
                 
28 W Jodie van Marwijk V Mini Stompwijk 38,65 38,85 VAL
  R Floris Wisman M Mini STGV 37,16 54,00 VAL
  G Cato Vajner V Mini Stompwijk   57,74  
                 
29 W Sieb van Es M Mini Stompwijk 36,37 34,68 PR
  R Luuk Gareman M Mini Stompwijk 36,48 35,65 PR
  G Sanne Mooijman V Mini Zoeterwoude 36,44 45,92  
                 
30 W Noud de Haas M Mini Stompwijk 34,25 32,50 PR
  R Lisa Meeuwissen V Mini STGV 35,04 34,15 PR
                 
31 W Merle van Rijn V Mini Stompwijk 28,73 30,21  
  R Mijntje Juffermans V Mini Stompwijk 30,57 28,96 PR
                 
32 W Sam Gareman M Benjamin Stompwijk   1.13,52  
  R Miel Juffermans M Benjamin Stompwijk   58,51  
                 
33 W Wessel van Marwijk M Benjamin Stompwijk   55,91  
  R Nienke Molleman V Benjamin Stompwijk   43,50  
  G Tess vd Salm V Benjamin Zoeterwoude   58,18  
                 
                 
Afstand 2   Welpen, mini's            
    2 ronden            
Rit Kleur Naam M/V Klasse   PR Tijd  
34 W Nieke de Louwere V Welp IJVL   1.06,14  
  R Tom de Louwere M Welp IJVL   DNS  
  G Finn van Marwijk M Welp Stompwijk   1.38,44  
                 
35 W Noor Lausberg V Welp Zoeterwoude   1.19,29  
  R Boris Riksma M Welp STGV   1.08,27  
  G Lucas Gobel M Welp IJVL   1.08,42  
                 
36 W Gijs Veelenturf M Welp STGV 1.06,14 1.09,37 VAL
  R Sander van Daalen M Welp Zoeterwoude 1.13,46 1.09,34 PR
                 
37 W Sil van Doorn M Welp STGV 1.02,38 DNS  
  R Manu Lopez M Welp IJVL 1.02,93 56,03 PR
  G Alize Leemans V Welp STGV 1.04.03 1.06,01  
                 
38 W Esmeralda Baljet V Welp IJVL 83,97 1.12,03  
  R Femke Bakker V Welp STGV 1.01,63 57,76 PR
                 
39 G Renske Ansink V Welp IJVL 59,63 1.06,24  
  B Ivan van Rijn M Welp Stompwijk 59,69 DNS  
                 
40 W Anne Spruijt V Welp Stompwijk 55,44 54,98 PR
  R Jannik Ris M Welp Zoeterwoude 57,40 55,38 PR
                 
41 G Stijn van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 54,46 58,25  
  B Luuk van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 54,93 50,49 PR
                 
42 W Jelle Wisman M Welp STGV 50,31 49,12 PR
  R Dorian Hogan M Welp IJVL 50,44 46,65 PR
                 
43 G Maureen Soonius V Welp Stompwijk 48,29 47,01 PR
  B Joep van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 48,64 48,06 PR
                 
44 W Emily Wesselingh M Mini Zoeterwoude   DNS  
  R Thomas Vurens M Mini Zoeterwoude   2.05,14 VAL
  G Kazuki Leemburg M Mini IJVL   1.07,56  
                 
45 W Jodie van Marwijk V Mini Stompwijk 1.15,96 1.09,99 PR
  R Floris Wisman M Mini STGV 1.14,31 1.25,92  
  G Cato Vajner V Mini Stompwijk   1.44,92  
                 
46 W Sieb van Es M Mini Stompwijk 1.13,25 1.07,24 PR
  R Luuk Gareman M Mini Stompwijk 1.11,88 1.07,26 PR
  G Sanne Mooijman V Mini Zoeterwoude 1.12.69 1.27,65  
                 
47 W Noud de Haas M Mini Stompwijk 1.05,44 1.04,03 PR
  R Lisa Meeuwissen V Mini STGV 1.09.57 1.07,97 PR
                 
48 W Merle van Rijn V Mini Stompwijk 56,26 1.01,21  
  R Mijntje Juffermans V Mini Stompwijk 1.02,46 1.05,62 VAL
                 
                 
Afstand 2   Benjamins            
    1 ronde            
Rit Kleur Naam M/V Klasse   PR Tijd  
49 W Sam Gareman M Benjamin Stompwijk   1.02,26  
  R Miel Juffermans M Benjamin Stompwijk   50,08  
                 
50 W Wessel van Marwijk M Benjamin Stompwijk   51,23  
  R Nienke Molleman V Benjamin Stompwijk   46,48 VAL
  G Tess vd Salm V Benjamin Zoeterwoude   55,43  

 

 

Wedstrijduitslagen overzicht