Startlijst clustercompetitie 21 december 2019

Hieronder de startlijst van de clustercompetitie op 21 december 2019. De start van de wedstrijd is om 06:45!

 

Clustercompetitie 2019-2020 21 december                
                 
Start wedstrijd 06:45                
                 
Afstand 1   Junioren            
    2 Ronden            
Rit Kleur Naam M/V Klasse   PR Tijd  
1 W Ryan de Boer M Jun C Zoeterwoude 46,56    
  R Veerle Schenkelaars V Jun C IJVL 49,78    
                 
2 G Yara van de Kop V Jun C IJVL 42,38    
  B Julia Vonk V Jun C IJVL 46,60    
                 
3 W Yun de Kruijff V Jun C Zoeterwoude 40,22    
  R Luuk Jonker M Jun C Zoeterwoude 41,34    
                 
4 G Pol Kruidering M Jun C Zoeterwoude 38,85    
  B              
                 
                 
Afstand 1   Pupillen            
    1 ronde            
Rit Kleur Naam M/V Klasse Club PR Tijd  
5 W Marit Vreeburg V Pupil Zoeterwoude 31,84    
  R Piet Leering M/V Pupil STGV 36,19    
                 
6 G Claire Vermeulen V Pupil Zoeterwoude 26,07    
  B Sem Hilgersom M Pupil Zoeterwoude 29,45    
                 
7 W Dirk Straathof M Pupil Zoeterwoude 25,06    
  R Maureen Soonius V Pupil Stompwijk 25,31    
                 
8 G Julie van Santen V Pupil Stompwijk 21,77    
  B Jelle Kokkedee M Pupil IJVL 22,22    
                 
                 
Afstand 2   Junioren            
    4 Ronden            
Rit Kleur Naam M/V Klasse Club PR Tijd  
9 W Ryan de Boer M Jun C Zoeterwoude 1.32,28    
  R Julia Vonk V Jun C IJVL 1.36,27    
                 
10 G Veerle Schenkelaars V Jun C IJVL 1.26,76    
  B Yara vd Kop V Jun C IJVL 1.32,27    
                 
11 W Luuk Jonker M Jun C Zoeterwoude 1.22,40    
  R Yun de Kruijff V Jun C Zoeterwoude 1.25,66    
                 
12 G Pol Kruidering M Jun C Zoeterwoude 1.19,48    
  B              
                 
                 
Afstand 2   Pupillen            
    2 ronden            
Rit Kleur Naam M/V Klasse Club PR Tijd  
13 W Marit Vreeburg V Pupil Zoeterwoude 1.01,64    
  R Piet Leering M/V Pupil STGV 1.10,22    
                 
14 G Claire Vermeulen V Pupil Zoeterwoude 48,94    
  B Sem Hilgersom M Pupil Zoeterwoude 58,77    
                 
15 W Maureen Soonius V Pupil Stompwijk 47,01    
  R Dirk Straathof M Pupil Zoeterwoude 49,67    
                 
16 G Julie van Santen V Pupil Stompwijk 39,40    
  B Jelle Kokkedee M Pupil IJVL 41,76    
                 
                 
Afstand 1   Welpen, mini's, benjamins            
    1 ronde            
Rit Kleur Naam M/V Klasse   PR Tijd  
17 W Boaz Langendoen M Welp IJVL nieuw    
  R Alexander Boer M Welp IJVL nieuw    
  G Finn van Marwijk M Welp Stompwijk 51,46    
                 
18 W Boris Riksma M Welp STGV 37,96    
  R Jodie van Marwijk V Welp Stompwijk 38,65    
  G Noor Lausberg V Welp Zoeterwoude 48,50    
                 
19 W Collin Markesteijn M Welp IJVL 32,82    
  R Alize Leemans V Welp STGV 33,87    
  G Lucas Gobel M Welp IJVL 33,87    
                 
20 W Ivan van Rijn M Welp Stompwijk 29,20    
  R Nieke de Louwere V Welp IJVL 30,67    
  G Gijs Veelenturf M Welp STGV 32,44    
                 
21 W Jannik Ris M Welp Zoeterwoude 28,82    
  R Femke Bakker V Welp STGV 28,98    
                 
22 G Manu Lopez V Welp IJVL 28,64    
  B Merle van Rijn V Welp Stompwijk 28,73    
                 
23 W Renske Ansink V Welp IJVL 27,99    
  R Boaz de Gast M Welp IJVL 28,02    
                 
24 G Stijn van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 27,92    
  B Anne Spruijt V Welp Stompwijk 27,97    
                 
25 W Luuk van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 26,25    
  R Jelle Wisman M Welp STGV 26,41    
                 
26 G Tom de Louwere M Welp IJVL 25,63    
  B Joep van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 25,73    
                 
27 W Rosa Santen V Mini IJVL nieuw    
  R Emily Wesselingh M Mini Zoeterwoude nieuw    
  G Tim Knoester M Mini IJVL nieuw    
                 
28 W Elin de Gast V Mini IJVL 40,53    
  R Cato Vajner V Mini Stompwijk 57,74    
  G Thomas Vurens M Mini Zoeterwoude 1.00,30    
                 
29 W Anna Meulmeester V Mini IJVL 37,20    
  R Thimon de Boer M Mini IJVL 38,74    
  G Teun Leering M Mini IJVL 39,57    
                 
30 W Luuk Gareman M Mini Stompwijk 35,65    
  R Sanne Mooijman V Mini Zoeterwoude 36,44    
  G Floris Wisman M Mini STGV 37,16    
                 
31 W Sieb van Es M Mini Stompwijk 34,68    
  R Lisa Meeuwissen V Mini STGV 35,04    
  G Olivier van Os M Mini IJVL 36,32    
                 
32 W Bas Bakker M Mini STGV 29,84    
  R Noud de Haas M Mini Stomwpijk 32,50    
  G Sander van Daalen M Mini Zoeterwoude 33,77    
                 
33 W Anouk Bekooij V Benjamin IJVL nieuw    
  R Aniek Knoester V Benjamin IJVL nieuw    
  G Sam Gareman M Benjamin Stompwijk 1.02,26    
                 
34 W Miel Juffermans M Benjamin Stompwijk 50,08    
  R Wessel van Marwijk M Benjamin Stompwijk 51,23    
  G Tess van der Salm V Benjamin Zoeterwoude 55,43    
                 
35 W Vincent Meulmeester M Benjamin IJVL 34,16    
  R Finou van Os V Benjamin IJVL 36,97    
  G Nienke Molleman V Benjamin Stompwijk 43,50    
                 
    Welpen, mini's            
    2 ronden            
  Kleur Naam M/V Klasse   PR Tijd  
36 W Boaz Langendoen M Welp IJVL nieuw    
  R Alexander Boer M Welp IJVL nieuw    
  G Finn van Marwijk M Welp Stompwijk 1.38,44    
                 
37 W Boris Riksma M Welp STGV 1.08,27    
  R Lucas Gobel M Welp IJVL 1.08,42    
  G Noor Lausberg V Welp Zoeterwoude 1.19,29    
                 
38 W Alize Leemans V Welp STGV 1.04,03    
  R Gijs Veelenturf M Welp STGV 1.06,14    
  G Jodie van Marwijk V Welp Stompwijk 1.09,99    
                 
39 W Ivan van Rijn M Welp Stompwijk 59,69    
  R Renske Ansink V Welp IJVL 59,72    
  G Collin Markesteijn M Welp IJVL 1.07,46    
                 
40 W Merle van Rijn V Welp Stompwijk 56,26    
  R Femke Bakker V Welp STGC 57,76    
  G Nieke Louwere V Welp IJVL 1.01,88    
                 
41 W Boaz de Gast M Welp IJVL 55,03    
  R Jannik Ris M Welp Zoeterwoude 55,38    
  G Manu Lopez V Welp IJVL 56,03    
                 
42 W Stijn van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 54,46    
  R Anne Spruijt V Welp Stompwijk 54,98    
                 
43 G Jelle Wisman M Welp STGV 49,12    
  B Luuk van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 50,49    
                 
44 W Joep van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 48,06    
  R Tom de Louwere M Welp IJVL 49,60    
                 
45 W Rosa Santen V Mini IJVL nieuw    
  R Emily Wesselingh M Mini Zoeterwoude nieuw    
  G Tim Knoester M Mini IJVL nieuw    
                 
46 W Elin de Gast V Mini IJVL 1.28,06    
  R Cato Vajner V Mini Stompwijk 1.44,92    
  G Thomas Vurens M Mini Zoeterwoude 2.05,14    
                 
47 W Teun Leering M Mini STGV 1.16,72    
  R Floris Wisman M Mini STGV 1.14,31    
  G Thimon de Boer M Mini IJVL 1.14,63    
                 
48 W Sanne Mooijman V Mini Zoeterwoude 1.12,69    
  R Anna Meulmeester V Mini IJVL 1.13,70    
  G Lisa Meeuwissen V Mini STGV 1.09,57    
                 
49 W Luuk Gareman M Mini Stompwijk 10.07,26    
  R Sander van Daalen M Mini Zoeterwoude 1.09,34    
  G Olivier van Os M Mini IJVL 1.10,25    
                 
50 W Noud de Haas M Mini Stompwijk 1.04,03    
  R Sieb van Es M Mini Stompwijk 1.07,24    
  G Bas Bakker M Mini STGV 1.00,27    
                 
    Benjamins            
    1 ronde            
  Kleur Naam M/V Klasse   PR Tijd  
                 
51 W Anouk Bekooij V Benjamin IJVL nieuw    
  R Aniek Knoester V Benjamin IJVL nieuw    
  G Sam Gareman M Benjamin Stompwijk 1.02,26    
                 
52 W Miel Juffermans M Benjamin Stompwijk 50,08    
  R Wessel van Marwijk M Benjamin Stompwijk 51,23    
  G Tess van der Salm V Benjamin Zoeterwoude 55,43    
                 
53 W Vincent Meulmeester M Benjamin IJVL 34,16    
  R Finou van Os V Benjamin IJVL 36,97    
  G Nienke Molleman V Benjamin Stompwijk 43,50    
                 

 

 

Startlijsten overzicht