Startlijst clustercompetitie 16 november 2019

Hieronder de concept startlijst van de clustercompetitie op 16 november 2019

Clustercompetitie 2019-2020  16 november          
                 
Start wedstrijd 07:00            
                 
Afstand 1 Junioren            
    2 Ronden            
Rit Kleur Naam M/V Klasse   PR Tijd  
1 W Tygo Zwinkels M Jun C IJVL 42,28    
  R Veerle Schenkelaars V Jun C IJVL 49,78    
                 
2 G Yara vd Kop V Jun C IJVL 45,51    
  B Julia Vonk V Jun C IJVL 46,60    
                 
3 W Yun de Kruijff V Junior C Zoeterwoude 40,42    
  R Luuk Jonker M Junior C Zoeterwoude 42,83    
                 
4 G Valerie Aarts V Jun C IJVL 37,08    
  B Pol Kruidering M Junior C IHCL 38,85    
                 
                 
                 
                 
Afstand 1 Pupillen            
    1 ronde            
Rit Kleur Naam M/V Klasse Club PR Tijd  
5 W Sem Hilgersom M Pupil Zoeterwoude 29,45    
  R Marit Vreeburg V Pupil Zoeterwoude 31,84    
                 
6 G Dirk Straathof M Pupil Zoeterwoude 25,06    
  B Claire Vermeulen V Pupil Zoeterwoude 26,48    
                 
7 W Emil Klijn M Pupil IJVL 24,12    
  R Floris Aleman M Pupil IJVL 24,24    
                 
8 G Julie van Santen V Pupil Stompwijk 21,77    
  B Jelle Kokkedee M Pupil IJVL 22,22    
                 
                 
                 
                 
Afstand 2 Junioren            
    4 Ronden            
Rit Kleur Naam M/V Klasse Club PR Tijd  
9 W Veerle Schenkelaars V Jun C IJVL 1.26,76    
  R Tygo Zwinkels M Jun C IJVL 1.19,27    
                 
10 G Yara vd Kop V Jun C IJVL      
  B Julia Vonk V Jun C IJVL      
                 
11 W Yun de Kruijff V Junior C Zoeterwoude      
  R Luuk Jonker M Junior C Zoeterwoude      
                 
12 G Valerie Aarts V Jun C IJVL      
  B Pol Kruidering M Junior C IHCL      
                 
                 
                 
                 
Afstand 2 Pupillen            
    2 ronden            
Rit Kleur Naam M/V Klasse Club PR Tijd  
13 W Sem Hilgersom M Pupil Zoeterwoude 58,77    
  R Marit Vreeburg V Pupil Zoeterwoude 1.01,64    
                 
14 G Dirk Straathof M Pupil Zoeterwoude 49,67    
  B Claire Vermeulen V Pupil Zoeterwoude 50,04    
                 
15 W Floris Aleman M Pupil IJVL 45,65    
  R Emil Klijn M Pupil IJVL 45,86    
                 
16 G Julie van Santen V Pupil Stompwijk 39,40    
  B Jelle Kokkedee M Pupil IJVL 41,76    
                 
                 
                 
                 
Afstand 1 Welpen, mini's, benjamins          
    1 ronde            
Rit Kleur Naam M/V Klasse   PR Tijd  
17 W Nieke de Louwere V Welp IJVL      
  R Tom de Louwere M Welp IJVL      
  G Finn van Marwijk M Welp Stompwijk      
                 
18 W Noor Lausberg V Welp Zoeterwoude      
  R Boris Riksma M Welp STGV      
  G Lucas Gobel M Welp IJVL      
                 
19 W Gijs Veelenturf M Welp STGV 36,25    
  R Sanne Mooijman V Welp Zoeterwoude 36,44    
  G Esmeralda Baljet V Welp IJVL 42,93    
                 
20 W Alize Leemans V Welp STGV 33,96    
  R Sander van Daalen M Welp Zoeterwoude 34,93    
                 
21 G Bart Goemans M Welp Zoeterwoude 31,76    
  B Sil van Doorn M Welp STGV 32,87    
                 
22 W Jannik Ris M Welp Zoeterwoude 30,77    
  R Femke Bakker V Welp STGV 30,96    
                 
23 G Manu Lopez M Welp IJVL 29,38    
  B Ivan van Rijn  M Welp Stompwijk 30,37    
                 
24 W Luuk van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 28,53    
  R Renske Ansink V Welp IJVL 29,66    
                 
25 G Stijn van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 27,92    
  B Anne Spruijt V Welp Stompwijk 28,45    
                 
26 W Joep van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 25,88    
  R Jelle Wisman M Welp STGV 26,49    
                 
27 G Dorian Hogan  M Welp IJVL 25,47    
  B Maureen Soonius V Welp Stompwijk 25,59    
                 
28 W Jodie van Marwijk V Mini Stompwijk 38,65    
  R Kazuki Leemburg M Mini IJVL      
  G Cato Vajner V Mini Stompwijk      
                 
29 W Sieb van Es M Mini Stompwijk 36,37    
  R Luuk Gareman M Mini Stompwijk 36,48    
  G Floris Wisman M Mini STGV 37,16    
                 
30 W Noud de Haas M Mini Stompwijk 34,25    
  R Lisa Meeuwissen V Mini STGV 35,04    
                 
31 G Merle van Rijn V Mini Stompwijk 28,73    
  B Mijntje Juffermans V Mini Stompwijk 30,57    
                 
32 W Sam Gareman M Benjamin Stompwijk      
  R Tess vd Salm V Benjamin Zoeterwoude      
  G Miel Juffermans M Benjamin Stompwijk      
                 
33 W Wessel van Marwijk M Benjamin Stompwijk      
  R Thomas Vurens M Benjamin Zoeterwoude      
  G Madelief Stipdonk V Benjamin Zoeterwoude      
                 
                 
                 
                 
Afstand 2 Welpen, mini's            
    2 ronden            
Rit Kleur Naam M/V Klasse   PR Tijd  
34 W Nieke de Louwere V Welp IJVL      
  R Tom de Louwere M Welp IJVL      
  G Finn van Marwijk M Welp Stompwijk      
                 
35 W Noor Lausberg V Welp Zoeterwoude      
  R Boris Riksma M Welp STGV      
  G Lucas Gobel M Welp IJVL      
                 
36 W Bart Goemans M Welp Zoeterwoude 1.06,32    
  R Sanne Mooijman V Welp Zoeterwoude 1.12,69    
  G Sander van Daalen M Welp Zoeterwoude 1.13,46    
                 
                 
37 W Alize Leemans V Welp STGV 1.04,03    
  R Gijs Veelenturf M Welp STGV 1.06,14    
                 
38 G Sil van Doorn M Welp STGV 1.02,38    
  B Manu Lopez M Welp IJVL 1.02,93    
                 
39 W Esmeralda Baljet V Welp IJVL 83.97    
  R Femke Bakker V Welp STGV 1.01,63    
                 
40 G Jannik Ris M Welp Zoeterwoude 57,40    
  B Ivan van Rijn  M Welp Stompwijk 59,69    
                 
41 W Luuk van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 54,93    
  R Renske Ansink V Welp IJVL 59,63    
                 
42 G Stijn van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 54,46    
  B Anne Spruijt V Welp Stompwijk 55,44    
                 
43 W Joep van Leeuwen M Welp Zoeterwoude 48,64    
  R Jelle Wisman M Welp STGV 50,31    
                 
44 G Maureen Soonius V Welp Stompwijk 48,29    
  B Dorian Hogan  M Welp IJVL 50,44    
                 
45 W Jodie van Marwijk V Mini Stompwijk 1.15,96    
  R Kazuki Leemburg M Mini IJVL      
  G Cato Vajner V Mini Stompwijk      
                 
46 W Luuk Gareman M Mini Stompwijk 1.11,88    
  R Sieb van Es M Mini Stompwijk 1.13,25    
  G Floris Wisman M Mini STGV 1.14,31    
                 
47 W Noud de Haas M Mini Stompwijk 1.05,44    
  R Lisa Meeuwissen V Mini STGV 1.09,57    
                 
48 G Merle van Rijn V Mini Stompwijk 0.56,26    
  B Mijntje Juffermans V Mini Stompwijk 1.02,46    
                 
                 
                 
                 
Afstand 2 Benjamins            
    1 ronde            
Rit Kleur Naam M/V Klasse   PR Tijd  
49 W Sam Gareman M Benjamin Stompwijk      
  R Tess vd Salm V Benjamin Zoeterwoude      
  G Miel Juffermans M Benjamin Stompwijk      
                 
50 W Wessel van Marwijk M Benjamin Stompwijk      
  R Thomas Vurens M Benjamin Zoeterwoude      
  G Madelief Stipdonk V Benjamin Zoeterwoude